184komentárov

6 nápadov na modernú kúpeľňu

Kúpeľňa je miestom, kde sa stretáva čistota s relaxom. Je to zároveň tiež miesto, ktoré navštevujete každodenne a jej vzhľad môže vo výraznej miere ovplyvňovať to, ako sa budete cítiť a ako začnete, poprípade ukončíte deň.  Ako vytvoriť kúpeľňu, ktorá je nielen útulná ale aj moderná?

S mestským nádychom

Nie, naozaj nemusíte premiestniť Vašu kúpeľňu na balkón. Bude stačiť, pokiaľ Vašu budúcu kúpeľňu obložíte od podlahy až po strop obkladačkami v tvare tehál, ktoré sa používajú napríklad na stavbu rodinných domov. Monochromatické uloženie farieb, akými sú napríklad biele obkladačky s čiernymi okrajmi dodajú Vašej kúpeľni pocit pokoja uprostred rušného mesta. Ak sa Vám podarí obkladačky zladiť s kúpeľňovým nábytkom, pridáte zopár jednoduchých obrazov alebo dekorácií, môžete si vytvoriť vlastnú originálnu kúpeľňu, ktorá sa bude líšiť od všetkých ostatných.

Tmavomodrá s bielou

Predstavte si, aké by bolo stráviť čas v tmavomodrej miestnosti s bielou vaňou a bielym nábytkom, ktorý je navyše doplnený staromódnou dekoráciou, akými sú zlaté sošky alebo obrázky v zlatom ráme. Takáto kúpeľňa pôsobí moderne a klasicky zároveň, dokáže Vám spríjemniť bývanie a možno sa stane najobľúbenejšou miestnosťou vo Vašom dome.

navy-and-white-bathroom-w0abokhd

Luxusná zlatá

Luxusný moderný vzhľad kúpeľne vytvoríte jednoduchšie, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Postačí Vám k tomu jednoduchá kombinácia bielych obkladačiek, podláh a zlatých doplnkov do kúpeľne. Ak chcete pridať trochu extravagantnosti, v obchodoch určite nájdete aj zlaté umývadlo, zlaté stolíky či dokonca zlatú vaňu.

golden_bathroom

Elegantne betónová

Nemusíte vôbec použiť obkladačky k tomu, aby ste priniesli moderný dizajn do Vašej kúpeľne. Ak steny natriete kvalitným náterom, napríklad čiernej či šedej farby, pridáte nábytok a doplnky v lesklej bielej, Vaša kúpeľňa sa bude topiť v elegancii. Tajným tipom pre odvážnych je malý luster, zavesený na strope!
bathroom-54-modern-livingetc

S vaňou uprostred

Kto povedal, že vaňa musí byť umiestnená pri stene? Tento klasický štýl kúpeľní odstránite jednoducho – umiestnite ju do stredu miestnosti. Naokolo tak vznikne dostatok miesta na rôzne dekorácie alebo dokonca zrkadlá, ktoré opticky zväčšia miestnosť.
Astounding-Stand-Alone-Bath-Up-in-the-Middle-of-Spacious-Bathroom-with-Mesmerizing-Marble-Detail-Airy-Framed-Window-Luminous-Natural-Light-Stunning-Twin-Mirror-Fascinating-Washing-Stand

Koraly a mušle

Pocit pobytu pri mori si môžete priniesť aj do Vašej kúpeľne. Postačí Vám k tomu tapeta s nádychom modrej a koralovým vzorom, mušle rozmiestnené náhodne po miestnosti a trochu morskej soli do Vášho kúpeľa. Ak k tomu všetkému pridáte malú palmu v kvetináči a na stolík umiestnite fotografiu z Vašej poslednej dovolenky, možno sa na ňu na chvíľu vrátite.

Foto:
apemh.com
skydesigns.us
uniformdesign.us
tigerligan.com

184 komentárov

  1. Avito321123Ot
  2. AvitoRu3Ot
1.   dumazahrada.cz
Bývajte ako Severania
Erable_HardMaple_Wave_Bora_4_1-4_O low
Vyberáme spomedzi najobľúbenejších podláh
tvojdom.sk
Výber vhodných farieb pre interiér
Christmas-dining-room--modern--Ideal-Home
Ako na Vianoce vyzdobiť kozub?
úzka a dlhá obývačka
Tipy ako zariadiť úzku a dlhú obývačku
moderná obývačka s knižnicou
Vdýchnite život vašej obývačke
No Preview
Spánok ako pre kráľa
No Preview
Obývačka plná štýlového textilu
No Preview
Doprajte kuchyni nový dych vďaka digestoru
interior-design-the-fresh-look-in-home-decorating-ideas-trust-home-designs-stunning-backsplashes-decoration-kitchen-and-awesome-bright-color-natural
Obklad nad kuchynskou linkou
No Preview
Trendy vodovodné batérie
Vytvorte si úžasnú kuchyňu!
Zariaďujeme kuchyňu
No Preview
S drevom aj do kúpeľne
No Preview
Kúpeľne v pompéznom štýle
Pohrajte sa s farbami a materiálmi.
Ako zariadiť kúpeľňu? Tu je pár tipov!
No Preview
Luxusné kúpeľne pre vašu inšpiráciu – 2. časť
No Preview
Ako vybrať správne osvetlenie do detskej izby
No Preview
Čo s detskou izbou pre dve, tri a viac detí?
kids-room-design1
Ako zariadiť detskú izbu
blue-kids-room-idea
Jedinečné inšpirácie pre zariadenie detskej izby
No Preview
5 krokov k dokonalej spálni
No Preview
Ako si vybrať ten správny matrac?
10743667_4941291225618_242034550_n
Čierno-biela spálňa
cream-calm-bedroom-600x353
Spálne – v jednoduchosti je krása