776komentárov

Ako zariadiť kúpeľňu? Tu je pár tipov!

Kúpeľňa je jednou z najdrahších miestností, pokiaľ ide o jej rekonštrukciu a zariaďovanie. Veľakrát sa stáva, že si potenciálny kupujúci nehnuteľnosti vyberá práve podľa tejto miestnosti. Jej dôležitosť je teda neoddeliteľná. Pri jej zariaďovaní je preto najlepšie mať nejaký plán.

 

Načrtnite si svoju kúpeľňu

Pri zariaďovaní nielen kúpeľne, je potrebné myslieť na dve veci: vašu rodinu a budúcich kupujúcich. Ak vaša rodina neobľubuje kúpele, nemusíte do kúpeľne zaraďovať vaňu. Mali by ste ale pre každý prípad mať na rozume to, že niekedy ju tam možno budete chcieť. Preto odporúčam využívať také doplnky, ktoré sa dajú premiestňovať. Momentálne sú obľúbené sprchové kúty, najmä tie elegantné kúsky. Prečo ale nepoužiť vaňu a aj kút? Ak sa rozhodnete pre takéto riešenie, nezabúdajte na súkromie!

Kreativite sa medze nekladú.

Kreativite sa medze nekladú.

Viac úložného priestoru

Toaletné stolíky sú rok od roku väčšie. Potreba úložného priestoru sa zväčšuje úmerne s technickým pokrokom. Dnes v kúpeľni nemáme už iba šampóny, mydlá, zubné kefky, ale napríklad aj holiace strojčeky. Ak máte v domácnosti ženu, úložného priestoru nie je nikdy dosť. Používajte už spomenuté toaletné stolíky, poličky, rôzne vrecká alebo kabinety. Organizácia je kľúčom k úspechu.

Materiály, ktoré môžete použiť

Kreativite sa medze nekladú. A práve pri rozhodovaní o materiáloch môžete popustiť uzdu vašej fantázii. Buďte originálni, a keďže pri úložných priestoroch ste obmedzovaní, materiály nepoznajú hranice. Práve nimi môžete dosiahnuť to, že vaša kúpeľňa bude iná ako ostatné.

Kachličky ponúkajú rozsiahle spektrum farieb, motívov a tvarov – preto sú najpopulárnejšie. Mozaikové dlaždičky sa zase vynikajúco hodia do spŕch. Do kúpeľne môžete použiť aj kamenné a mramorové materiály. Nezabúdajte na štýlové umývadla, kohútiky, toalety či sprchy. Pri zariaďovaní tejto miestnosti sa ukáže, kam až viete zájsť. Vytvorte teda niečo, čo sa bude páčiť vám, vašej rodine a aj návštevám.

Pohrajte sa s farbami a materiálmi.

Pohrajte sa s farbami a materiálmi.

776 komentárov

  1. Avito321Ot
  2. TJosephCom
  3. limtorrenwl
  4. limtorrenpa
  5. Avito321Ot
  6. Avito321123Ot
  7. AvitoRu3Ot