669komentárov

Doprajte kuchyni nový dych vďaka digestoru

Príprava a konzumácia jedla by mala prebiehať v čistom a pokojnom prostredí. Celý kuchynský priestor má byť uprataný, vyvetraný a zbavený všetkých nečistôt. Len tak si dokážeme varenie, pečenie a pôžitok z jedenia naplno vychutnať.

O kuchyňu ako jednu z najdôležitejších miestností sa treba poriadne postarať. Atmosféra, ktorú v nej vytvoríme bude vplývať na každého obyvateľa tráviaceho čas v tejto domácej svätyni jedla a stravovania. Práve tu však vzniká najviac neporiadku a potreba hygieny je na prvom mieste. Neverili by ste koľko dokáže spraviť len taký digestor.
??????
Foto : setri.sk

Úloha tohto pomocníka

Tvorcovia skvelého vynálezu do kuchyne si zaslúžia obdiv, pretože digestor skutočne prispieva k lepšiemu bývaniu. Výpary v kuchyni sú bežné a vznikajú pri každom varení. Aj keď ich nevidno a necítiť, ich vplyv na čistotu prostredia a kyslík v miestnosti je veľký. Práve činnosť digestora tieto výpary odsáva tak, že ich vťahuje do zariadenia, kde ich následne celé absorbuje.

Dva najpredávanejšie typy digestorov :

Klasický alebo tradičný digestor – Pracuje presne opačne ako klimatizácie, takže to čo vťahuje do seba už naspäť nevypúšťa. Nepracuje teda na báze cirkulácie, ale princípom je odsávanie vzduchu končiaceho v systéme prístroja.
forum-bydleni.cz
Foto : forum-bydleni.cz

Recirkulačný digestor – Druhý variant patrí k náročnejším zariadeniam. Jeho činnosť spočíva v práci aktívneho uhlíkového filtra, ktorý prefiltruje vtiahnutý vzduch a následne ho vypustí späť do priestoru očistený od škodlivých častíc. Ak nemáte komín, je to v podstate jediné riešenie ako mať doma digestor.
bezkonkurencne.sk
Foto : bezkonkurencne.sk

Pri vytváraní čistej a sviežej atmosféry Vám dokáže kvalitný digestor pomôcť viac ako si myslíte. Jeho význam má veľký praktický úžitok, takže jeho kúpu môžeme vrelo odporučiť, nech dodá Vašej kuchyni nový dych.

669 komentárov

 1. Avito321Ot
 2. TJosephCom
 3. limtorrenxt
 4. limtorrenwt
 5. Avito321Ot
 6. Avito321123Ot
 7. AvitoRu3Ot
 8. ed
 9. FrarceDip
 10. FrarceDip
 11. a