977komentárov

Obývačka plná štýlového textilu

Obývačka ako miesto spoločných rodinných chvíľ, relaxu a dobrých zážitkov. Vzhľadom na to by sme sa mali postarať o jej vkusné zariadenie, takže dnes tu máme niečo pre milovníkov dekoračného textilu.

Pod pojmom dekoračný textil nemáme na mysli oblečenie. Jedná sa o štýlové dekoračné doplnky, ktoré sú vyrobené zo vzácnych textilných materiálov a doladené do štýlového dizajnu starajúceho sa o eleganciu. Ich elegantný vzhľad zapôsobí v každej obývačke, no rozumné je vedieť doladiť správne materiály, farby a motívy.
tefi.cz
Foto : tefi.cz

Vyberte si vhodný materiál :

Satén – Satén poznáme najmú zo slávnostných udalostí, no jeho priaznivci ho majú radi aj doma. Saténové obliečky na posteľ sú sexy a rôzne saténové dekorácie takisto skrášlia izbu.

Kašmír – Luxusný, štýlový a hlavne kvalitný, presne taký je svetoznámy kašmír. Tento textilný materiál je považovaný za vzácny a jeho účasť vo Vašej domácnosti bude veľkým oživením priestoru.
sdeleni.idnes.cz
Foto : sdeleni.idnes.cz

Textílie s čipkou – Čipky sú stále vyhľadávané a najmä pri záclonách sa uplatňujú ako vhodný doplnok k nábytku. Posun nastal aj vo farbách, nakoľko biela už nie je jediným variantom.

Zapojte kreativitu

Najmä dámy sa radi hrajú so zladením textílií v interiéroch, preto im chceme odporučiť aby využili maximum inšpirácie, no nezabúdali na vlastnú kreativitu. Práve vďaka nej sa im podarí vytvoriť atmosféru, ktorá ulahodí ich vkusu a prinesie všetkým obyvateľom neodmysliteľné čaro vlastného domova. Kombinujte, experimentujte, meňte, hlavne buďte kreatívne a nechajte sa unášať fantáziou a vlastným vkusom.
kvik.sk
Foto: kvik.sk

Využívanie štýlových textilných materiálov ako súčasť zariadenia príbytkov má dlhodobú tradíciu po celom svete a našťastie aj slovenské domácnosti sa už začali prebúdzať. Kombinovanie takýchto prvkov tvorí interiéry živšími a búra zaužívané stereotypy, takže vrelo odporúčame všetkým priaznivcom štýlového a elegantného bývania.

977 komentárov

 1. Avito321Ot
 2. TJosephCom
 3. limtorrenkw
 4. limtorrenee
 5. Avito321Ot
 6. Avito321123Ot
 7. AvitoRu3Ot
 8. Rod
 9. M88
 10. a
 11. a
 12. a
 13. a
 14. a
 15. a
 16. a
 17. a