2 038komentárov

Vdýchnite život vašej obývačke

Obývacia izba je miestom, kde väčšina z nás relaxuje pozeraním televízie alebo kde sa zabávame s ostatnými. Preto by to mal byť priestor, ktorý je pohodlný a zároveň štýlový. Návrhy obývacích izieb od Molteni & C sú moderné, pôsobia útulným dojmom a nadchnú vás svojou jedinečnosťou. Nechajte sa nimi inšpirovať a možno získate lepšiu predstavu o tom, ako zariadiť obývačku.

Táto priestranná do biela ladená obývačka s gaučom v tvare písmena L má dva výrazné doplnky – ružové taburetky a bledomodré stoličky. Takýto malý farebný výbuch je dobrý spôsob ako oživiť akúkoľvek príliš neutrálnu plochu. Môžete dokonca využiť položky, ktoré už máte v iných častiach domu. Z miestností zariadených v úplne inej farbe ako tá, ktorú práve vybavujete doplnkami.

obývačka s bielou sedačkou

Skvelý spôsob ako zosúladiť výrazný kus nábytku s inak nenápadnou izbou je umiesniť vankúšiky vzájomne medzi farebne kontrastné pohovky.
fialová sedačka

biela sedačka sivé taburety

Tieto dva veľké taburety sa spojili, aby vytvorili ďalšie miesto na leňošenie. Navyše rozkladací stôl umiestnený cez ne vytvára miesto na odloženie notebooku alebo časopisu. Najlepšie na tomto druhu usporiadania je fakt, že je možné tieto taburety rozdeliť a opäť spojiť. Tak môžu slúžiť ako pohovka alebo samostatné stoličky s praktickým odkladacím stolíkom, čím sa uvoľní priestor pre iné účely.

béžová obývačka

oranžová pohovka

kontrast pohovka

Kontrastné kusy nábytku si vyžadujú vlastnú zónu. Ideálne pre vytvorenie samostatného kútika ma čítanie.

moderne zariadená obývačka

bielo čierna obývačka

Ostré hrany sedačky môžete zjemniť pridaním oblých tvarov ďalšieho kúska nábytku, napr. konferenčného stolíka.

okrúhly konferenčný stolík

biele závesy

sivá sedačka

krémová sedačka

modrévankúše

Otvorené priestory ťažia z otvorených rohových pohoviek, ktoré umožňujú oku i majiteľovi domu sa voľne pohybovať z jednej oblasti do druhej.

Tak čo, našli ste sa v niektorej z nich?

2 038 komentárov

 1. Lucka
 2. Matthewzed
 3. Sergiorax
 4. RalphCex
 5. GeraldDem
 6. Felipebox
 7. MatthewKar
 8. MatthewKar
 9. MatthewKar
 10. MatthewKar
 11. Avito321Ot
 12. TJosephCom
 13. Dol77larBump
 14. limtorrendp
 15. limtorrenaj
 16. Avito321Ot
 17. Avito321123Ot
 18. AvitoRu3Ot
 19. Uristonliz
 20. DipgilRem