1 787komentárov

Vyberáme spomedzi najobľúbenejších podláh

Mohli by sme povedať, že trh je až presýtený rôznymi pokrokovými nápadmi a otvorené možnosti širokej ponuky nám ponúkajú aj výrobcovia podlahových krytín. Takáto bohatá ponuka je len na prospech a teraz už len vedieť, ktorá z nich je tá správna.

Význam podlahy pre naše bývanie je jasný, potrebujeme ju kvôli vytvoreniu ochranného a estetického povrchu v príbytku. Nemenej dôležitý je však fakt, že presne zvolený typ podlahy pre konkrétnu domácnosť je základom kvalitnej a trvácnej krytiny spĺňajúcej naše požiadavky. Viete, ktorú z druhov podlahy podľa výrobného materiálu si vybrať?

Drevo nezomiera

Ekológia, život, imidž a kvalita, to všetko ponúkajú drevené podlahy, ktoré sú medzi nami už dlhodobo. Nájdeme ich v rôznych prevedeniach a na základe spokojnosti obyvateľstva aj predajcov sa dá správne predpokladať, že drevo ako materiál pre výrobu podlahových krytín do interiérov nevymizne.
Erable_HardMaple_Wave_Bora_4_1-4_O low

Cestu si prediera betón

Betón, to nie je len esteticky nezaujímavý materiál. Dnes sa spracováva do rôznych použiteľných foriem aj v interiéroch a dokonca si získava miesto aj ako pohľadový dizajnový materiál. Kvalita takýchto podláh je najvyššia, akurát chlad môže byť väčším problémom.
transportbeton.cz

Úspech aj pre kožu?

Ani kožené podlahy nijako nezaostávajú za tými najpredávanejšími a čoraz viac sú v našich príbytkoch. Zaujímavé však je, že majitelia takýchto podláh nie sú veľmi spokojní s ich trvácnosťou a rýchlo sa ničia. Aj keď udržiavajú teplo, ich praktický význam je dosť slabý a za zváženie stojí aj humánny faktor, nakoľko výroba z kože neprispieva k ohľaduplnému zaobchádzaniu so zvieratami.
prozeny.cz

Snáď Vám náš zaujímavý prehľad o najobľúbenejších podlahách súčasnosti pomôže pri výbere tej vhodnej. Možností je viacero, čo sa dá len pochváliť a zároveň dúfať, že nielen kvantitatívna, ale hlavne kvalitatívna úroveň je vysoká. Želáme šťastnú ruku pri výbere.

Zdroj:
canadianhomeflooring.com
transportbeton.cz
prozeny.cz

1 787 komentárov

  1. Avito321Ot
  2. TJosephCom
  3. limtorrenjt
  4. limtorrenrz
  5. Avito321Ot
  6. Ida
  7. Pat